Spravte z vášho nudného šatníka opäť zážitok


Priznajte si to, niektoré vaše kúsky ležia vo vašej skrini len preto že nemajú povedzme správnu dĺžku a práve preto sa nehodia niektorým iným kúskom. Iné Sú zasa moc obyčajné a práve preto si našli miesto na niektorej z vašich vzácnych príležitostí. Na iné veci sa túžobne pozeráme s prianím aby vyzerali o trošku inak a stali sa tak tým našim obľúbeným kúskom.

kravata

Väčšine ľudí však ani len nenapadne vylepšiť si tento kúsok doma svojpomocne a nehľadať bezmocne na internete alebo v obchodoch kúsky podobné tomuto. Pritom riešenie máte priamo pod nosom a nakoniec sa pritom môžete aj veľmi príjemné zabaviť. Zoberte teda ten ruky nožnice farby ihlu a niť a nechajte pracovať svoju predstavivosť.

Určite to poznáte plný šatník dlhých mikín tričiek svetrov alebo blúzok. Problém väčšine z nich je však ich dĺžke sú teda príliš dlhé a keď sa ich pokúšate zapraviť do nohavíc konečný výsledok nie je vôbec lichotivý. Želali by ste si aby boli tieto kúsky aspoň o trochu kratšie a aby ste sa tak nemuseli trápiť tým, ako ich napasovať do nohavíc.

  • Napadlo vás niekedy jednoducho zobrať do ruky nožničky a zvyšný kus látky proste odstrihnúť? Zdá sa vám toto riešenie príliš jednoduché? Alebo len jednoducho nemáte dostatok odvahy na to aby ste zničili tak drahú blúzku, mikinu alebo tričko? Ak sa bojíte skúste začať lacnejším kúskom ktorý vám nebude až tak ľúto vyhodiť ak sa náhodou vaše dielo nepodarí. Pamätajte, strihajte vždy radšej nižšie ako presne do dĺžky ktorú by ste chceli dosiahnuť, pretože ak napríklad odstrihnite tričko nakrivo vždy máte príležitosť vaše odstrihnutie vylepšiť. Takýmto spôsobom sa môže stať aj zo starého tričká na spanie krásny nový módny kúsok ktorý sa stane vašim obľúbeným.

butik

  • Ďalší spôsob ako môžete vylepšiť nudné kúsky vo vašom šatníku je skúsiť na ne niečo namaľovať alebo vyšiť. Tento spôsob je síce vhodnejší pre zručnejší jedincov, avšak nemusíte sa báť zariskovať ani pokiaľ nie ste skúsený akademický maliar. Papiernictva knižniciach alebo rôznych obchodoch s pomôckami nájdete veľký výber farieb na oblečenie. Je dôležité použiť práve tieto originál vyrobené farby na maľovanie na odevy, pretože v inom prípade by sa vám farba po krátkej dobe praním zošúchala. Teraz keď viete ako sa dá jednoducho vylepšiť parku sklo vašom šatníku neváhajte a skúste si vyrobiť nové kúsky bez minutia akýkoľvek peňazí.

Related posts