Erotická masáž je zárukou kvalitného uvoľnenia tela aj mysle

Málo času na relax či svoje koníčky, ale aj zanedbávanie intímneho života s partnerom či partnerkou je daň, ktorú platíme za súčasný rýchly život. Z času na čas sa však naše telo vzbúri a žiada si oddych, rozmaznávanie a láskanie, príjemné dotyky a vzrušenie. Po tento pocit nemusíme pritom chodiť ďaleko, stačí sa objednať na erotickú masáž a prežijete všetko naraz.

K erotike patria aj krásne ženy

Internet je plný ponúk na erotické masáže, ktoré sa vykonávajú v salónoch, tam pracujú šikovné a pekné dievčatá a ženy, ktoré majú šikovné ruky a dokážu vás priviesť až k vyvrcholeniu, tam zažijete vzrušenie a slasť aké ste doposiaľ nepoznali. Na tantrickú masáž sa môžete objednať online aspoň jednu hodinu vopred, pozor, vstup je zakázaný ľuďom s kožnými či vírusovými ochoreniami alebo podnapitým či pod vplyvom omamných látok. Pri vypĺňaní objednávky si vyberiete okrem masérky aj druh masáže.

Po príchode so salóna vás privíta dievča so šálkou čaju alebo kávy, ponúkne vám možnosť osprchovať sa a prezlečie vás do sárongu, až tak príde na rad samotná masáž. Podľa vášho výberu to môže byť klasická masáž, body či double body, couple, magic či masáž lingamu. Všetko prebieha maximálne diskrétne, pri rituáli znie príjemná hudba a atmosféru podčiarkuje aj exotická vôňa. Zákazník je vydaný „napospas“ masérke, ktorá je profesionálka a urobí maximum, aby bol spokojný.

Počas masáže lingamu, teda intímnych častí tela, dochádza k vyvrcholeniu, ale je to normálne, pretože pri tomto druhu masáže sa masérka dotýka, hladká a stimuluje intímne časti tela zákazníka, čo je neskutočne vzrušujúce. Na to môže využiť eroticke masaže aj svoje prsia, ústa, nohy, dokonca aj celé telo, a to spôsobuje neskutočnú slasť a rozkoš.

Príjemné dotyky určite neodmietneme

Po skončení masáže bude mať zákazník možnosť opäť sa osprchovať, potom mu doprajú trocha času na relax a rozlúčia sa s ním pozdravom „namaste“, zároveň ho obdarujú aj malým darčekom ako poďakovanie za dôveru dúfajúc, že prežil príjemné a vzrušujúce chvíle, pri ktorých si oddýchol a zresetoval si myseľ.

Related posts