TENIS 2012

5. ročník tenisového turnaja vo štvorhre VOLKSBANK - SZRB - AGRIPA

Dňa 8. 9. sa v Leviciach uskutočnil 5. ročník tenisového turnaja vo štvorhre. Traja usporiadatelia Volksbank Slovensko, a.s., Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s., a firma Agripa s.r.o. už tradične pripravili pre všetkých zúčastnených skvelý program. Okrem hráčov, a bolo ich úctyhodných 88, prišli povzbudzovať a morálne podporovať aj partnerské polovičky, priatelia a samozrejme nechýbali ani deti. Tie sa vyšantili na vyše 10 metrovom nafukovacom hrade a trampolíne.

Súťažilo sa o putovný pohár a vecné ceny. Ten si nakoniec domov odniesla dvojica Moravský - Poloma. Aj keď zvíťaziť sa nepodarilo všetkým, na prvom mieste bola radosť z pohybu a prekonanie vlastných hraníc. Ani tento rok nechýbal poslanec Európskeho parlamentu a župan Banskobystrického samosprávneho kraja Vladimír Maňka a televízny moderátor TV Markíza Patrik Herman. Aj tentoraz výťažok turnaja putoval pre detský tábor Štvorlístok, ktorí títo dvaja páni reprezentujú. Tábora sa každoročne zúčastní vyše 100 detí z celého Slovenska. Ide o deti zo sociálne slabších rodín, siroty, polosiroty. Z mesta Levíc a okolia sa v tábore odrekreovalo počas posledných štyroch rokov 80 detí. 
Na záver stačí snáď len dodať, že počasie vyšlo ako na objednávku, jedlo bolo skvelé a zábava po turnaji pri poháriku vína sa tiež vydarila.